SOSYAL
FRANCHISE

ÖNERİ VE ŞİKAYETLERİNİZ

GERÇEK AYVALIK TOSTU

Formulü Ayvalık Tost'a ait Gerçek Ayvalık Tost ile çağımızın en gözde sektörlerinden biri olan restorant işletmeciliğinin tadına Ayvalık Tost ile varırsınız.

TOST SADECE AYVALIK TOST'da YENİR

Tüketicilerin en sevdiği ve aradığı lezzetlerden biri olan tost, diğer restoranlardan farklı olarak sadece "Tost" üzerine hazırlanmış bir konsepte yenir.

PERSONEL SORUNUNUZ OLMASIN

Yatırımcının en büyük sorunu personel eğitimi tamamen bizim sorumluluğumuzda ! Personel sorunlarıyla uğraşmadan işinizin keyfini Ayvalık Tost'da varırsınız.

ÖZEL ÜRÜNLERLE KOLAYLIKLA YÖNETEBİLİRİSİNİZ

Ayvalık Tost şubelerinde tamamına yakını merkezden gelen lezzetler sayesinde ürün tedarikinde yaşanan bulunabilirlik, standar ve ulaşım gibi sorunlarla uğraşmazsınız.

HER LEZZET BİR ALIŞKANLIKTIR

Ayvalık Tost menüsü özenle hazırlanmıştır içinde BALIKESİR-Ayvalık yöresine ait özel formülle yapılmış ekmeği ve içine bulunulan malzemelerin her biri özenle seçilmiş lezzetler bulunmaktadır.

SİZİN İŞİNİZ BİZİM MARKAMIZDIR !

Ayvalık Tost şubesi olarak her aşamada markanın gücünü ve desteğini hissederken ; genel merkezimiz hizmetinizde , operasyon ekibimiz ise karlılığınız için çalışmaktadır.

HER ŞUBEMİZDE AYNI KALİTEDE LEZZETLER !

Tüm Türkiye'de Ayvalık Tost markası altından yer alan şubelerimizde merkezimizden gelen ürünler kullanılmakta ; aynı menü ve aynı dekorasyon içinde tek kalite ve tek standart bulunmaktadır.